آخرین عناوین

عدم دعوت نمایندگان درتصمیم گیری بودجه/از حق گلستان کوتاه نمی آییم
فرسودگی زیاد مدارس استثنایی استان مازندران
ضروریات حضور در عرصه مسئولیت حرکت در جهت نیاز جامعه و مردم است
آغاز خرید دام نر پرواری عشایر و روستائیان در مازندران
تحمیل افزایش هزینه‌های تولید بر قیمت تمام‌شده کالا
دپوی کمتر از ۵۰۰ تن زباله در ساحل
خطر وقوع سیل با وجود ۵۴ رودخانه
از بانوی نخبه قرآنی مازندران در بابلسر تجلیل شد
واگذاری شرکت‌های دولتی موجب فعال شدن ب تولید و اشتغال می‌شود
جوانان گلستانی ۱.۵ سال زودتر از میانگین کشوری ازدواج می‌کنند
بنیاد مسکن گلستان از ظرفیت ساخت سالانه ۱۰ هزار خانه برخوردار است
فرهنگ وهنر سمنان ابزارهای مناسب برای کمک به مبارزه با اعتیاد دارد
راهپیمایی ۹ دی در مازندران برگزار نمی‌شود
استفاده از تجهیزات پزشکی غیراستاندارد مجازات سنگین در پی دارد
بزودی بخش عمده ای از مشکل پسماند در استان برطرف می شود
جهاد رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی و بصیرت دادن به مردم است
صادرات 4 هزار تن محصولات کشاورزی از بندر امیرآباد به خارج کشور
کاهش ۵ درصدی جان باختگان تصادفات رانندگی در استان مازندران
برگزاری نخستین یادواره شهدای فرهنگی ورزشکار مازندران
کمبود انرژی و کاهش رشد صنایع مازندران
کد خبر: 8651 1400/10/06  
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:

با اخلالگران و سالبان حریم امنیت اجتماعی برخورد خواهیم نمود


علی شیرازی، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با اعلام این مطلب، گفت: امنیت زیربنای توسعه است و وجود آن برای تداوم حیات اجتماعی یک جامعه ضرورت دارد. ‎

علی شیرازی، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در حاشیه جلسه مدیریت بحران استان با اشاره به ماموریت استاندار مازندران به حوزه معاونت مذکور، گفت: امنیت زیربنای توسعه و وجود آن به مانند اکسیژن برای تداوم حیات اجتماعی یک جامعه ضرورت دارد از اینرو اساس تشکیل حکومت ها و مهمترین انتظار مردم از حاکمان را می توان در ایجاد امنیت دانست. در سطح استانها و شهرستانها شورای تامین عهده‌دار این وظیفه مهم است که با عضویت جامعه امنیتی ، نظامی ،انتظامی و قضایی تشکیل گردیده  و در راس همه آنها استاندار بعنوان ریاست شورای تامین قرار دارد.

شیرازی، افزود: بعد از حضور سیدمحمود حسینی پور بعنوان استاندار مازندران ایشان سه ماموریت مهم را در جهت مقابله با سرقت ، شرارت و مواد مخدر به حوزه معاونت سیاسی واگذار نمود که با پیگیری آن در جلسات شورای تامین دستگاههای متولی با وفاق و همدلی وارد عمل شدند و گزارش آن را در اقدامات خوب نیروی انتظامی در اجرای طرح ظفر و سپاه کربلای استان در متلاشی نمودن باند سلاح و مهمات شاهد بودیم که البته بسیاری از آنها با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) صورت پذیرفته است.

وی یادآور شد: خوشبختانه فرماندهان سپاه و انتظامی استان، رزمایش های مختلفی در حوزه‌های امنیتی و مدیریت بحران طبیعی و امداد و نجات انجام دادند که آمادگی و توان بالای عملیاتی و ایجاد هماهنگی بین نیروهای مذکور در جهت خدمتگزاری مطلوب به مردم و نظام را نشان داد.

شیرازی، تصریح کرد: اجرای طرح ظفر نیز که در روز گذشته در سطح ۸ شهرستان استان توسط نیروی خدوم و مقتدر انتظامی استان اجرایی شد گام دوم در جهت اجرای دستور استاندار مازندران بود. در این طرح تعداد ۷۲۳ نفر از مجرمین اعم از سارقین ، قاچاقچیان، اراذل و اوباش ، کلاهبرداران در فضای مجازی ، زندانیان فراری و... دستگیر شدند و ۵۱ قبضه سلاح شکاری و جنگی و ۲۷دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی و قریب به ۵ میلیارد تومان اموال سرقتی و قاچاق کشف و ضبط گردید.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با تقدیر و تشکر از جامعه امنیتی و قضایی استان، اظهار داشت: به مردم فهیم مازندران اطمینان می دهم که قاطعانه این حرکت ادامه داشته و با اخلالگران و سالبان حریم امنیت اجتماعی و روانی جامعه برخورد خواهیم نمود.

وی با اشاره به نقش مردم در جهت افزایش شاخصه های امنیت در سطح استان افزود: مردم عزیز ما باید برهم‌ زنندگان نظم و امنیت عمومی و قاچاقچیان را به مراجع امنیتی معرفی نمایند چون هرگونه ترحم به این افراد امنیت اجتماعی را تهدید نموده و چه بسا جان و مال شهروندان را به مخاطره می اندازد که جبران آنها بسیار سخت خواهد بود.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ضمن تشکر از اصحاب رسانه نقش آنان را در جهت فرهنگ سازی و کمک به جامعه امنیتی استان برای ایجاد امنیت پایدار بی بدیل عنوان نمود.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: