آخرین عناوین

عدم دعوت نمایندگان درتصمیم گیری بودجه/از حق گلستان کوتاه نمی آییم
فرسودگی زیاد مدارس استثنایی استان مازندران
ضروریات حضور در عرصه مسئولیت حرکت در جهت نیاز جامعه و مردم است
آغاز خرید دام نر پرواری عشایر و روستائیان در مازندران
تحمیل افزایش هزینه‌های تولید بر قیمت تمام‌شده کالا
دپوی کمتر از ۵۰۰ تن زباله در ساحل
خطر وقوع سیل با وجود ۵۴ رودخانه
از بانوی نخبه قرآنی مازندران در بابلسر تجلیل شد
واگذاری شرکت‌های دولتی موجب فعال شدن ب تولید و اشتغال می‌شود
جوانان گلستانی ۱.۵ سال زودتر از میانگین کشوری ازدواج می‌کنند
بنیاد مسکن گلستان از ظرفیت ساخت سالانه ۱۰ هزار خانه برخوردار است
فرهنگ وهنر سمنان ابزارهای مناسب برای کمک به مبارزه با اعتیاد دارد
راهپیمایی ۹ دی در مازندران برگزار نمی‌شود
استفاده از تجهیزات پزشکی غیراستاندارد مجازات سنگین در پی دارد
بزودی بخش عمده ای از مشکل پسماند در استان برطرف می شود
جهاد رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی و بصیرت دادن به مردم است
صادرات 4 هزار تن محصولات کشاورزی از بندر امیرآباد به خارج کشور
کاهش ۵ درصدی جان باختگان تصادفات رانندگی در استان مازندران
برگزاری نخستین یادواره شهدای فرهنگی ورزشکار مازندران
کمبود انرژی و کاهش رشد صنایع مازندران
کد خبر: 8638 1400/09/28  


رجب‌زاده: برتری مقابل پرسپولیس در تاریخ قشقایی ثبت شده است


سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: حذف پرسپولیس توسط قشقایی در جام حذفی در تاریخ باشگاه ما ثبت شده است و به بازیکنانم انگیزه می‌دهد.

به گزارش ایرنا، مهدی رجب‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال اظهار داشت: می‌دانیم بازی سختی مقابل پیکان پیش‌رو داریم. آنها تیم لیگ برتری با امکانات خوبی هستند. از کادر فنی این تیم شناخت دارم و خودم شاگرد و همبازی مجتبی حسینی بودم. کار سختی داریم. خیلی از بازیکنان ما حتی در لیگ یک سال اولشان است که بازی می کنند. آمدیم بازی خوب انجام دهیم.

وی افزود: بازیکنانم برای این بازی انگیزه دارند. بازیکنان لیگ یکی  زمانی که با تیم‌های لیگ برتری بازی دارند، انگیزه زیادی دارند تا خودشان را نشان دهند. تمام تلاشمان را می کنیم تا موفق شویم. بازی‌ها در لیگ هم فشرده است و این کار ما را سخت کرد. باید از نفراتی استفاده کنیم تا بازی خوب و جان‌داری را به نمایش بگذاریم.

سرمربی قشقایی در مورد اینکه قشقایی در جام حذفی چند سال پیش دست به کار بزرگی زد و پرسپولیس را حذف کرد، گفت: کامل آن بازی را دیدم. این بار روانی خوبی برای ما دارد اما هر فصل، هر زمان و هر مکان شرایط خودش را دارد و بازی‌ها در لحظات رقم می خورد. آن بازی برای ما روحیه بخش است و می تواند به بازیکنانم انگیزه دهد. آن دیدار در سابقه باشگاه است.

وی اضافه کرد: ما حتی تا دو روز پیش قرار نبود در مسابقات شرکت کنیم. شرایط مالی ما خوب نیست و شخصی اداره می شود. تیم ما تعلق به ایل بزرگ قشقایی. مسوولان شهر قول دادند که کمک کنند اما تا الان این اتفاق رخ نداده است. این موضوع باید در مسوولان استان ایجاد انگیزه کند تا به تیم ما برسند. شرایط ما در جدول حمایت را می طلبد تا این اوضاع را حفظ کنیم. توقع دارم که از تیم خوبی که داریم حمایت شود. من هم برای همین استان هستم. این بازیکنان در آینده می توانند خیلی کارها کنند و برای فوتبال ما انگیزه کنند.

رجب‌زاده در مورد مشکل زمین شهر شیراز اضافه کرد: متاسفانه در شیراز مشکل زمین سالیان سال است که وجود دارد. ای کاش یک‌بار برای همیشه زمین خوبی برای فوتبال شیراز رقم می‌خورد. مشکل زمین باید با برنامه ریزی و نظارت ویژه حل شود. شاید ۳۰ سال است هزینه هم می کنیم اما زمین مناسبی در سطح شهر بزرگ شیراز به دست نمی آید. جامعه فوتبال با کسی دشمنی نداریم و دنبال تخریب نیستیم. این حق هر باشگاهی است زمین خوبی داشته باشد. زمینی که در دست احداث است گفتند تا یک ماه دیگر ماده می‌شود. حق ما ۲ زمین خوب است که دیگر نه تیم‌های خودی و نه تیم‌های حریف از شرایط گله کنند.

تیم فوتبال قشقایی از ساعت ۱۶ فردا یکشنبه در جام حذفی به مصاف پیکان خواهد رفت.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: