آخرین عناوین

عدم دعوت نمایندگان درتصمیم گیری بودجه/از حق گلستان کوتاه نمی آییم
فرسودگی زیاد مدارس استثنایی استان مازندران
ضروریات حضور در عرصه مسئولیت حرکت در جهت نیاز جامعه و مردم است
آغاز خرید دام نر پرواری عشایر و روستائیان در مازندران
تحمیل افزایش هزینه‌های تولید بر قیمت تمام‌شده کالا
دپوی کمتر از ۵۰۰ تن زباله در ساحل
خطر وقوع سیل با وجود ۵۴ رودخانه
از بانوی نخبه قرآنی مازندران در بابلسر تجلیل شد
واگذاری شرکت‌های دولتی موجب فعال شدن ب تولید و اشتغال می‌شود
جوانان گلستانی ۱.۵ سال زودتر از میانگین کشوری ازدواج می‌کنند
بنیاد مسکن گلستان از ظرفیت ساخت سالانه ۱۰ هزار خانه برخوردار است
فرهنگ وهنر سمنان ابزارهای مناسب برای کمک به مبارزه با اعتیاد دارد
راهپیمایی ۹ دی در مازندران برگزار نمی‌شود
استفاده از تجهیزات پزشکی غیراستاندارد مجازات سنگین در پی دارد
بزودی بخش عمده ای از مشکل پسماند در استان برطرف می شود
جهاد رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی و بصیرت دادن به مردم است
صادرات 4 هزار تن محصولات کشاورزی از بندر امیرآباد به خارج کشور
کاهش ۵ درصدی جان باختگان تصادفات رانندگی در استان مازندران
برگزاری نخستین یادواره شهدای فرهنگی ورزشکار مازندران
کمبود انرژی و کاهش رشد صنایع مازندران
کد خبر: 8603 1400/09/28  


ساماندهی دستفروشان در رشت
عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه در انتخابات آرای خودم را از مردم کوچه و بازار گرفتم، گفت: آرای خودم را از محلات کم برخوردار رشت کسب کردم و معتقدم باید در توزیع خدمات نگاه عادلانه به تمامی محلات رشت معطوف شود.

علیرضا تاج شهرستانی در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه در ساختمان جلسات شورای شهر رشت اظهار کرد: بنده معتقدم تمامی اهالی فرهنگ و هنر به نحوی با یکدیگر همکار هستند و بنده رسانه‌ها را نیز به عنوان همکاران و همراهان شورا می‌دانم.

وی با اشاره به اینکه همه ما به دنبال داشتن جامعه‌ای خوب و سالم هستیم، افزود: رسانه‌ها را خارج از دایره شورا و شهرداری نمی‌دانم و معتقدم مردم باید از این طریق در جریان تمامی تصمیمات شورا باشند.

عضو شورای شهر رشت با تاکید به اینکه از نظرات سازنده و تعامل با رسانه‌ها خوشحال می‌شوم، بیان کرد: همواره پاسخگوی رسانه‌ها هستم و در موضوع ورود بنده به انتخابات شورای رشت نیز موارد را سبک و سنگین کردم.

شورای ششم رشت نمی‌خواهد وارث اتفاقات نامیمون ادوار گذشته باشد

تاج شهرستانی با اشاره به اینکه شورای ششم رشت نمی‌خواهد وارث اتفاقات نامیمون برخی از شوراهای ادوار گذشته این شهر باشد، تصریح کرد: در مورد انتخاب شهردار رشت، سعی کردیم با بررسی تمام جوانب اقدام کنیم و شهردار در حوزه انتصاب مدیران نیز بر اساس قانون باید مستقل عمل کند.

وی با تاکید بر اینکه شورای ششم رشت به غیر از منافع مردم هیچ خواسته دیگری ندارند، افزود: بین اعضای شورا و شهردار رشت اختلافی وجود ندارد اما در مجموع شورا باید به نقش نظارتی‌اش عمل کند و در انتصابات به شهردار رشت بابت انتصاب افرادی اصلح مشورت دهد.

عضو شورای شهر رشت به عدم پرداخت مطالبات برخی از رسانه ها توسط شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: این مهم را حتما پیگیری می کنم.

ساماندهی دستفروشان در رشت

این عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به ساماندهی دستفروشان در رشت بیان کرد: این موضوع نیز در کمیسیون‌های تخصصی شورای رشت در دست بررسی است.

تاج شهرستانی به مطلب منتشر شده در یکی از رسانه ها اشاره کرد و گفت: آن رسانه مدعی شده بود که از حضور بنده در شورا نگران است که باید بگویم مگر بنده نیروی کشور بیگانه هستم که از حضورم احساس نگرانی دارد و به غیر از خدمت و رفع مشکلات شهروندان دغدغه دیگری ندارم.

وی با ابراز گلایه از وضعیت زمین‌های نسقی در رشت افزود: شهروندان رشتی که در زمین‌های نسقی ساخت‌وساز کرده‌اند بابت نداشتن امتیازاتی همچون گاز، برق و آب با مشکلات فراوانی مواجه هستند و باید این مشکل برطرف شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه معتقدم در انتخابات دور آینده شورای رشت چند نفر از اهالی فرهنگ و هنر منتخب می‌شوند، بیان کرد: در حوزه سیاست باید صادق باشیم و مردم پذیرای افراد صادق هستند

شورای ششم رشت نسبت به تخلفات بی توجه نیست

تاج شهرستانی با اشاره به اینکه شورای ششم رشت نسبت به تخلفات بی توجه نیستند، گفت: اگر غیر از این عمل کنیم به آرای مردم خیانت کرده‌ایم و بنده سعی می‌کنم در تمام مباحث نظارت داشته باشم .

وی با بیان اینکه در انتخابات، آرای خودم را از مردم کوچه و بازار گرفتم، تصریح کرد: آرای خودم را از محلات کم برخوردار رشت کسب کردم و معتقدم باید در توزیع خدمات نگاه عادلانه به تمامی محلات رشت معطوف شود.

 

 

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: