آخرین عناوین

١١٠ هزار مسافر در دور نخست تعطیلات نوروزی در استان سمنان اسکان یافتند
۹ هزار مسافر نوروزی از اسکله‌های تفریحی گلستان استفاده کردند
نخستین اتوبوس سیار خون‌گیری تحویل انتقال خون گلستان شد
قلعه عقاب‌ها در انتظار جام قهرمانی بسکتبال آسیا
دومین اردوی تیم ملی هندبال جوانان دختر کشور در شاهرود
کاستی‌های ورزشگاه وحدت آستارا برطرف می‌شود
تلاش کم نظیر وزنه‌برداران گیلانی با کسب ۲۹ مدال در سال گذشته
چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان هزینه‌های درمانی زوج‌های نابارور گیلان پرداخت شد
فروش نوروزی صنایع دستی گیلان ۷۰ درصد افزایش یافت
فروش نوروزی صنایع دستی گیلان ۷۰ درصد افزایش یافت
حوادث رانندگی در جاده های گیلان ۹ کشته برجای گذاشت
۲۸ هزار و ۵۲۳ نفر در مدارس گیلان اسکان یافتند
گام مهم تامین اعتبار تکمیل سالن ورزشی نور برداشته شد
مشکلات ۶۵ واحد تولیدی دردادگستری مازندران گره گشایی شد
عرضه بنزین ۱۴ درصد افزایش داشت
زخم کندوان ؛ چالش سقوط سنگ و کمبود امکانات پلیس راهی
حرکت تُند مازندران بر روی ریل بیماری کووید ۱۹
متوسط نرخ تورم مازندران از میانگین کشوری بالاتر است
بازدیدچهار میلیون و و ۳۲۷ هزار و ۲۷۴ نفر از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و گردشگری مازندران
فیلم داستانی « نابرده گنج» در ساری به پایان رسید
کد خبر: 8603 1400/09/28  


ساماندهی دستفروشان در رشت
عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه در انتخابات آرای خودم را از مردم کوچه و بازار گرفتم، گفت: آرای خودم را از محلات کم برخوردار رشت کسب کردم و معتقدم باید در توزیع خدمات نگاه عادلانه به تمامی محلات رشت معطوف شود.

علیرضا تاج شهرستانی در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه در ساختمان جلسات شورای شهر رشت اظهار کرد: بنده معتقدم تمامی اهالی فرهنگ و هنر به نحوی با یکدیگر همکار هستند و بنده رسانه‌ها را نیز به عنوان همکاران و همراهان شورا می‌دانم.

وی با اشاره به اینکه همه ما به دنبال داشتن جامعه‌ای خوب و سالم هستیم، افزود: رسانه‌ها را خارج از دایره شورا و شهرداری نمی‌دانم و معتقدم مردم باید از این طریق در جریان تمامی تصمیمات شورا باشند.

عضو شورای شهر رشت با تاکید به اینکه از نظرات سازنده و تعامل با رسانه‌ها خوشحال می‌شوم، بیان کرد: همواره پاسخگوی رسانه‌ها هستم و در موضوع ورود بنده به انتخابات شورای رشت نیز موارد را سبک و سنگین کردم.

شورای ششم رشت نمی‌خواهد وارث اتفاقات نامیمون ادوار گذشته باشد

تاج شهرستانی با اشاره به اینکه شورای ششم رشت نمی‌خواهد وارث اتفاقات نامیمون برخی از شوراهای ادوار گذشته این شهر باشد، تصریح کرد: در مورد انتخاب شهردار رشت، سعی کردیم با بررسی تمام جوانب اقدام کنیم و شهردار در حوزه انتصاب مدیران نیز بر اساس قانون باید مستقل عمل کند.

وی با تاکید بر اینکه شورای ششم رشت به غیر از منافع مردم هیچ خواسته دیگری ندارند، افزود: بین اعضای شورا و شهردار رشت اختلافی وجود ندارد اما در مجموع شورا باید به نقش نظارتی‌اش عمل کند و در انتصابات به شهردار رشت بابت انتصاب افرادی اصلح مشورت دهد.

عضو شورای شهر رشت به عدم پرداخت مطالبات برخی از رسانه ها توسط شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: این مهم را حتما پیگیری می کنم.

ساماندهی دستفروشان در رشت

این عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به ساماندهی دستفروشان در رشت بیان کرد: این موضوع نیز در کمیسیون‌های تخصصی شورای رشت در دست بررسی است.

تاج شهرستانی به مطلب منتشر شده در یکی از رسانه ها اشاره کرد و گفت: آن رسانه مدعی شده بود که از حضور بنده در شورا نگران است که باید بگویم مگر بنده نیروی کشور بیگانه هستم که از حضورم احساس نگرانی دارد و به غیر از خدمت و رفع مشکلات شهروندان دغدغه دیگری ندارم.

وی با ابراز گلایه از وضعیت زمین‌های نسقی در رشت افزود: شهروندان رشتی که در زمین‌های نسقی ساخت‌وساز کرده‌اند بابت نداشتن امتیازاتی همچون گاز، برق و آب با مشکلات فراوانی مواجه هستند و باید این مشکل برطرف شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه معتقدم در انتخابات دور آینده شورای رشت چند نفر از اهالی فرهنگ و هنر منتخب می‌شوند، بیان کرد: در حوزه سیاست باید صادق باشیم و مردم پذیرای افراد صادق هستند

شورای ششم رشت نسبت به تخلفات بی توجه نیست

تاج شهرستانی با اشاره به اینکه شورای ششم رشت نسبت به تخلفات بی توجه نیستند، گفت: اگر غیر از این عمل کنیم به آرای مردم خیانت کرده‌ایم و بنده سعی می‌کنم در تمام مباحث نظارت داشته باشم .

وی با بیان اینکه در انتخابات، آرای خودم را از مردم کوچه و بازار گرفتم، تصریح کرد: آرای خودم را از محلات کم برخوردار رشت کسب کردم و معتقدم باید در توزیع خدمات نگاه عادلانه به تمامی محلات رشت معطوف شود.

 

 

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: