آخرین عناوین

عدم دعوت نمایندگان درتصمیم گیری بودجه/از حق گلستان کوتاه نمی آییم
فرسودگی زیاد مدارس استثنایی استان مازندران
ضروریات حضور در عرصه مسئولیت حرکت در جهت نیاز جامعه و مردم است
آغاز خرید دام نر پرواری عشایر و روستائیان در مازندران
تحمیل افزایش هزینه‌های تولید بر قیمت تمام‌شده کالا
دپوی کمتر از ۵۰۰ تن زباله در ساحل
خطر وقوع سیل با وجود ۵۴ رودخانه
از بانوی نخبه قرآنی مازندران در بابلسر تجلیل شد
واگذاری شرکت‌های دولتی موجب فعال شدن ب تولید و اشتغال می‌شود
جوانان گلستانی ۱.۵ سال زودتر از میانگین کشوری ازدواج می‌کنند
بنیاد مسکن گلستان از ظرفیت ساخت سالانه ۱۰ هزار خانه برخوردار است
فرهنگ وهنر سمنان ابزارهای مناسب برای کمک به مبارزه با اعتیاد دارد
راهپیمایی ۹ دی در مازندران برگزار نمی‌شود
استفاده از تجهیزات پزشکی غیراستاندارد مجازات سنگین در پی دارد
بزودی بخش عمده ای از مشکل پسماند در استان برطرف می شود
جهاد رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی و بصیرت دادن به مردم است
صادرات 4 هزار تن محصولات کشاورزی از بندر امیرآباد به خارج کشور
کاهش ۵ درصدی جان باختگان تصادفات رانندگی در استان مازندران
برگزاری نخستین یادواره شهدای فرهنگی ورزشکار مازندران
کمبود انرژی و کاهش رشد صنایع مازندران
کد خبر: 8601 1400/09/27  


بانک ایده در بسیج تشکیل شود
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: مهم‌ترین ذخایر هر کشور ایده‌ها و تفکرات است و باید بانک ایده در بسیج تشکیل شود.

 

احمد ریواده در نشست فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات استان سمنان که در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد، با تقدیر از تدبیر انجام‌شده در برگزاری دوره‌ای نشست فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات استان، اظهار کرد: امیدواریم با ارائه برنامه‌ها، بتوان در تحقق اهداف و برنامه‌های دولت کار و کرامت تلاش کرد.

ریواده مأموریت مهم بسیج را حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین ویژگی نظام جمهوری اسلامی این است که این نظام، نظام مطلقه ولایت فقیه محسوب می‌شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان، مهم‌ترین نرم‌افزار طراحی‌شده نظام در ۴۰ سال دوم انقلاب را بیانیه گام دوم انقلاب دانست و گفت: مهم‌ترین ابزار برای انجام این مأموریت مهم، بصیرت و آگاهی است.

ریواده با تأکید بر اینکه ما در شرایط خطیری قرار داریم و نیاز است تا با همدلی و انسجام، امور را پیش ببریم، عنوان کرد: سند اعتلا بر اساس بیانیه گام دوم نگاشته شده و لازم است تا در سلسله نشست‌های فرماندهان پایگاه‌های بسیج استان، بخش‌هایی از این سند و راهکارهای عملی تحقق آن قرائت شود.

وی گفت: مقام معظم رهبری پس از ارائه بیانیه گام دوم، مدتی است که به جهاد تبیین اشاره دارند و فرمودند اگر ما گفتمان خود را تبیین نکنیم، دشمنان به‌دروغ این کار را خواهند کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به اینکه روایت غالب در سال ۱۴۰۰، روایت مسؤولان و اعتماد مردم به آن‌هاست، بیان کرد: بسیج به معنای، نیرویی برخاسته از بطن و درون مردم است.

ریواده با اشاره به اهمیت اصلاح نظام اقتصادی کشور گفت: همواره اقتصاد مقاومتی به‌عنوان یک راهبرد، در سخنان مقام معظم رهبری موردتوجه و تأکید است.‌

وی گفتمان‌سازی را یکی دیگر از وظایف محوری بسیج عنوان کرد و ادامه داد: این امر دارای ویژگی‌های فراوانی ازجمله توجه ویژه به توسعه فرهنگ حاج قاسم سلیمانی است.‌

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان اضافه کرد: بسیج طی دوران پرافتخار فعالیت خود، همواره مزین به اخلاص و معنویت به‌عنوان دو ویژگی بارز مکتب حاج قاسم سلیمانی بوده است.‌

ریواده گفت: پیاده‌سازی و اجرای اسناد بالادستی نظام، مستلزم محوری بودن امور است و سپاه پاسداران با اجرای سند اعتلا جزو نخستین نهادها و سازمان‌های نظام در این زمینه است.

وی بهترین مکان برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را در ابتدا حوزه و دانشگاه و سپس دستگاه‌های اجرایی دانست و اضافه کرد: مطالبه‌گری به معنای بیان مسأله و ارائه راهکارها و روش‌های رفع مشکلات است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت نیروهای جهادی یکی از راهکارهای توسعه عدالت اجتماعی در اقصی نقاط کشور است، گفت: مهم‌ترین ذخایر هر کشور ایده‌ها و تفکرات است و باید بانک ایده در بسیج تشکیل شود.

 

 

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: