آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8526 1399/02/20  


۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: در شرایط بحرانی ناشی از کرونا، برای جبران آسیب های مالی بخشی از اقشار آسیب پذیر، سه هزار خانواده نیازمند تحت حمایت موقت قرار گرفتند.

عیسی بابایی در تشریح اقدامات انجام شده کمیته امداد در مقابله با کرونا، اظهارکرد: این نهاد در روزهای نخست شیوع ویروس کرونا مبلغ یک میلیارد تومان برای ۱۰ هزار مددجوی گلستانی با اولویت بیماران صعب العلاج و سالمند برای تهیه بسته‌های بهداشتی واریز کرد.

بابایی با اشاره به توزیع ۱۷ هزار بسته بهداشتی به ارزش بیش از یک میلیارد تومان در دوران شیوع کرونا، افزود: ۱۰ هزار بسته بهداشتی به ارزش ۳۴۳ میلیون تومان اهدایی همکاران کمیته امداد و خیران، دو هزار بسته بهداشتی اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به ارزش ۱۴۰ میلیون تومان و پنج هزار مایع ضدعفونی کننده اهدایی شرکت گلستانی به ارزش ۴۵ میلیون تومان در مراحل مختلف بین مددجویان و نیازمندان توزیع شد.

وی عنوان کرد: هشت هزار سبد غذایی به ارزش ۸۰۰ میلیون تومان با مشارکت قرارگاه مدافعان سلامت استان با اولویت مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان با توجه به اختصاص یک میلیارد تومان مساعدت به سه هزار خانوار نیازمند غیر تحت حمایت خسارت دیده ناشی از کرونا، گفت: هفت هزار سبد غذایی به ارزش ۱۴۳ میلیون تومان از محل اعتبارات کمیته امداد، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها، سمن‌ها و مراکزنیکوکاری بین خانواده‌های نیازمند در دوران شیوع بیماری کرونا توزیع شد.

وی یادآور شد: با هدف آگاه سازی جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد، ۱۰ هزار تراکت آموزش بهداشت فردی در بین مددجویان و ارباب رجوعان این نهاد توزیع شد.

بابایی عنوان کرد: کمیته امداد استان گلستان هم در شرایط بحرانی ناشی از کرونا، پس از بررسی‌های لازم برای جبران آسیب‌های مالی بخشی از اقشار آسیب پذیر و نیازمند، سه هزار خانواده نیازمند را در اسفندماه از محل تبصره ۱۴ تحت حمایت این نهاد درآورد.

وی همچنین از خیران و نیکوکاران خواست تا در این روزهای سخت، مددجویان کمیته امداد را از یاد نبرده و یاریگر مستمندان و نیازمندان این نهاد باشند.

گفتنی است، در حال حاضر ۷۸ هزار خانوار گلستانی با جمعیت ۱۴۵ هزار نفری، تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان هستند.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: