آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8523 1399/02/20  


نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: نمازگزاران باید پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا را رعایت کنند.

دکتر محمدرضا نقی پور اظهار داشت: نمازگزاران باید هنگام اقامه نمازهای جماعت در مساجد و در نماز جمعه فاصله فیزیکی را رعایت کنند.

وی با تاکید بر این مطلب که نمازگزاران باید مهر، تسبیح و سجاده شخصی خود را به همراه داشته باشند، افزود: ضروریست تا نمازگزاران از دست دادن و روبوسی با یکدیگر خودداری کرده و از ماسک استفاده کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان خاطر نشان کرد: نمازگزاران برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا قبل از رفتن به نماز جماعت یا نماز جمعه در منزل وضو بگیرند.

نماز جمعه امروز نوزدهم اردیبهشت در شهرستان های سیاهکل و رضوانشهر و بخش پره سر برگزار می شود.

نماز جمعه به علت شیوع ویروس کرونا از دوم اسفند تاکنون در استان گیلان برگزار نشد.

چهاردهم ماه جاری اسامی ۱۳۲ شهرستان کشور به عنوان شهرهای سفید اعلام شد در شهرستان هایی که وضعیت سفید یا شرایط کم خطر دارند، نمازهای جماعت و در روز جمعه نماز جمعه برگزار می شود و اماکن متبرکه این مناطق نیز به صورت پلکانی بازگشایی می شود.

گیلان دومین استان درگیر در جریان شیوع ویروس کرونا در کشور بود اما با گذشت بیش از دو ماه و نیم مبارزه با کووید ۱۹ ، دو شهرستان سیاهکل و رضوانشهر در این استان سفید اعلام شد. با سفید اعلام شدن این شهرستان ها نمازهای جماعت در مساجد این شهرستان ها چند روزی است که با حضور مردم برگزار می شود.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: