آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8509 1399/02/19  


خشم ستاره منچسترسیتی از نقض حریم شخصی‌اش
کایل واکر ستاره منچسترسیتی که به دلیل نقض قرنطینه با انتقادهای زیادی مواجه شده از خود دفاع کرده و می‌گوید هدف شدیدترین حملات قرار گرفته است.

 

به گزارش "ورزش سه"، کایل واکر، مدافع انگلیسی منچسترسیتی که اخیرا بار دیگر به دلیل نقض قوانین قرنطینه کرونا در این کشور با انتقادهای زیادی مواجه شده است از خود دفاع کرده و می‌گوید حجم حملاتی که علیه او سازماندهی شده فوق تصور بوده است. واکر در حساب توییتری خود به این ماجرا پرداخته و رسانه‌ها را به سرکشی در زندگی شخصی‌اش متهم کرد.

 

 

واکر ماه گذشته میلادی بعد از گزارش یک رسانه انگلیسی مبنی بر اینکه او در دوران قرنطینه در خانه‌اش یک مهمانی پر سر و صدا برگزار کرده هدف انتقاد قرار گرفت. او از بابت آن ماجرا عذرخواهی کرد و گفت می‌داند یک فوتبالیست حرفه‌ای باید این را بپذیرد که برای خیلی‌ها الگو است. اما واکر این هفته بار دیگر به صدر اخبار راه یافت چرا که سان گزارش داد او با نقض دوباره قرنطینه در عرض بیست و چهار ساعت دو بار به دیدار خواهر و والدینش رفته است. سان می‌گوید ممکن است این بار پای پلیس به میان کشیده شود و واکر به دلیل نقض قوانین قرنطینه جریمه شود.

 

واکر در واکنش به این داستان در حساب توییتری‌اش از خود دفاع کرد و ضمن عذرخواهی از حجم بالای حملات به او و خانواده‌اش انتقاد کرد. واکر نوشت:" فکر کنم دیگر ساکت ماندن بس است. درباره گزارش اخیر درباره خودم و خانواده‌ام چاره‌ای ندارم جز اینکه مطالبی را علنی بگویم. من این اواخر یکی از سخت‌ترین دوره‌های زندگی‌ام را گذراندم. با اینکه مسئولیت کامل را می‌پذیرم ولی احساس می‌کنم مورد آزار قرار گرفته‌ام. این وضعیت دیگر فقط خود من را تحت تاثیر قرار  نمی‌دهد بلکه خانواده‌ام و بچه‌های کوچکم را آزار می‌دهد".

 

 

ستاره منچسترسیتی در ادامه گفت:" درباره حوادث روز چهارشنبه من به شفیلد رفتم تا به خواهرم کادوی تولد بدهم. بعد هم برای گرفتن غذایی که مادرم پخته بود به خانه آنها رفتم. پدر و مادر و خواهر من چه کرده‌اند که حریم خصوصی‌شان به این شکل باید نقض شود. من همیشه حس می‌کنم دارم تعقیب می‌شوم. حتی در چاردیواری خانه‌ام هم احساس امنیت ندارم. چرا فکر می‌کنید آدمها شایسته چنین شرایطی هستند؟"

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: