آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8504 1399/02/19  


دفاع از حقوق مردم اولویت اصلی همه مسئولان باشد
صومعه سرا- نماینده صومعه سرا در مجلس با تأکید بر برخورد قاطع با قانون شکنان، گفت: دفاع از حقوق مردم اولویت اصلی همه مسئولان باشد.

سید کاظم دلخوش در جلسه شورای اداری صومعه سرا در سالن فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان و مخالفان نظام به رغم تمام کارشکنی‌ها که برای بی رونق کردن انتخابات انجام دادند اما با خوب و پرشور مردم مشت محکمی بر دهانشان کوبیده شد.

نماینده صومعه سرا در مجلس با اشاره به حضور مردم در انتخابات، گفت: کاهش حضور مردم در انتخابات یک آسیب جدی برای نظام، ملت و جامعه است و باید برای انتخابات ریاست جمهوری به نقش مهم مردم توجه ویژه ای داشته باشیم.

دلخوش با بیان اینکه تمام معادلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و مشروعیت نظام با ولایت فقیه رهبری و حضور مردم است، گفت: ملت ایران با وجود همه مشکلات در انتخابات حضوری پرشوری داشتند که بخشی از آن را در شهرستان صومعه سرا به رغم حواشی ایجاد شده شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه طی ۳۶ سال سابقه اجرایی و قانونگذاری تنها هدف بنده دفاع از حقوق مردم شهرستان صومعه سرا بوده است، افزود: با توجه به اینکه قانون گذار و ناظر بر قوانین کشور هستم تا کنون از اختیارات قانونی خودم درست استفاده کرده ام.

دلخوش با تاکید بر اینکه در مقابل قانون شکنان ایستاده ام و آخرین توان از حق مردم دفاع کرده ام، تصریح کرد: اینکه فراتر از اختیارات خود به دستگاه‌هایی دیگر قانون گذار فشار وارد کنیم خلاف قانون است.

وی با بیان اینکه اصل ۹۰ قانون اساسی جایگاه همه را مشخص کرده است، افزود: هیچ کسی حق ندارد از حریم خود پا فراتر بگذارد و فرماندار باید از حقوق دستگاه‌های اجرایی دفاع کند.

دلخوش با اشاره به اینکه پروژه‌هایی بزرگی همچون آسفالت راه روستایی ۱۳۸ روستا، ساخت و بازسازی ۲۴ سالن ورزشی و آغاز عملیات اجرایی پروژه محور کلیدبر - پونل بخشی از اقداماتی که در شهرستان انجام شده است.

 

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: