آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8494 1399/02/19  
استاندار مازندران :

بنیاد مستضعفان در مازندران سرمایه‎‌گذاری می‌کند


استاندار مازندران گفت : بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای سرمایه‌گذاری در برخی طرح‌های توسعه‌ای و گردشگری در این استان اعلام آمادگی کرد.

استاندار مازندران گفت : بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای سرمایه‌گذاری در برخی طرح‌های توسعه‌ای و گردشگری در این استان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان که در تهران با رییس بنیاد مستضعفان کشور دیدار کرد ، افزود : بنیاد مستضفعان برای اجرای پروژه های کشت گلخانه ای و زراعی و توسعه گردشگری در استان مازندران اعلام آمادگی کرد.
وی گفت : همچنین این نهاد آمادگی خود را برای همکاری جهت رفع موانع توسعه فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری که در حاشیه اراضی بنیاد مستضعفان قرار گرفته اعلام کرد.
پیش از این نیز استان مازندران با شرکت عمران مسکن بنیاد مستضفعان در سال ۹۷ برای اجرای پنج پروژه گردشگری در شهرهای ساحلی استان مازندران به میزان ۱۰ هزار میلیارد ریال به توافق رسیده بود
قرار شد تا این طرح های سرمایه گذاری گردشگری در شهرهای رامسر، فریدونکنار، بابلسر، محمود آباد و بهشهر اجرایی شود.
نخستین فعالیت بنیاد مستعفان درمازندران مربوط به مجتمع زراعی دشت ناز با چهار هزار هکتار مساحت است. در این مجتمع در کنار فعالیت های مکانیزه کشاورزی، در سال های اخیر پرورش ماهی، گاوداری، و کشت گلخانه ای نیز در دستور کار قرار گرفت و بیش از یک هزار کارگر در این مجتمع فعالیت دارند.
بنیاد همچنین چندین طرح گردشگری را نیز در استان مازندران از جمله شهرک تفریحی نمک آبرود اداره می کند که سالانه پذیرایی چند صد هزار مسافر از اقصی نقاط ایران و جهان است.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: