آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8478 1397/11/17  


سوریان بعد از دلجویی عادل؛ سوءتفاهم حل شد!


از حمایت‌ها ممنونم؛ بار دیگر لطف مردم به من ثابت شد

مجری برنامه نود در پی انتقاداتی از پخش یک کلیپ از شکست حمید سوریان با این قهرمان کشتی تماس گرفت و از او دلجویی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه حمید سوریان ۲، ۳ سالی است رسما از دنیای قهرمانی کشتی کنار رفته، به واسطه افتخارات پرشمارش همچنان به عنوان یک نماد در کشتی ایران شناخته می شود. 


از دوشنبه شب وقتی برنامه نود در کلیپی که برای شکست تیم ملی فوتبال در جام ملت های آسیا مقابل ژاپن و کنار رفتن از این رقابت ها ساخته بود، تصاویری از شکست حمید سوریان مقابل حریف ژاپنی در المپیک ریو را هم جای داده بود، انتقادات زیادی به سوی عادل فردوسی پور روانه شد.


روز گذشته اهالی کشتی حمایت همه جانبه ای به این ماجرا داشتند و افرادی مثل محمد بنا،‌‌ حسن رنگرز، غلامرضا محمدی، پژمان درستکار و... روی صفحه اینستاگرام خود به انتقاد از فردوسی پور پرداختند. آنها معتقد بودند نباید از حمید سوریان که پرافتخارترین کشتی گیر ایران به حساب می آید، به عنوان یک بازنده در این کلیپ استفاده می شد. 

 


بعد از این ماجراها عادل فردوسی پور، مجری و تهیه کننده برنامه نود با حمید سوریان تماس گرفت. در این تماس تلفنی عادل سعی کرد از قهرمان کشتی ایران دلجویی کند و ماجرا را برایش توضیح داد.


در این رابطه با حمید سوریان تماس گرفتیم. دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک در گفت و گو با "ورزش سه" ضمن تایید تماس تلفنی فردوسی پور گفت: «آقای فردوسی پور لطف کردند و تماس گرفتند. ما چند دقیقه ای با هم صحبت کردیم و در واقع این سوتفاهماتی که به وجود آمده بود، حل شد. من متوجه شدم که این مساله به صورت ناخواسته رخ داده و کسی منظوری علیه من نداشته است. به هر حال هر چه بود، تمام شد و خیلی علاقه ای ندارم که درباره آن صحبت کنم.


وی درباره حمایت همه جانبه اهالی کشتی از او در یک روز اخیر عنوان کرد: واقعا از تمام کسانی که از من حمایت کردند، ممنونم. مردم و مربیان همیشه به من لطف داشتند و بار دیگر لطفشان ثابت شد. امیدوارم دیگر شاهد مسائلی این چنینی نباشیم؛ اما بازهم تاکید می کنم که یک سوتفاهم بود که حل شد.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: