آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8474 1397/11/17  


گادوین منشا، به تونل وحشت خوش آمدی!
اگر گادوین منشا در نیم فصل در هر شرایطی در ترکیب ثابت پرسپولیس حضور داشت، حالا به تیمی آمده که به اندازه کادر سابق پرسپولیس فقط بازیکن خط جلو دارد!

به گزارش "ورزش‌سه"، به این اسامی دقت کنید:


*مرتضی تبریزی، روح الله باقری، اسماعیل گونسالوس، گادوین منشا.


*اللهیار صیاد منش، مهدی قائدی، فرشید اسماعیلی، آیاندا پاتریسی، داریوش شجاعیان، طارق همام، سیدمحسن کریمی، رضا آذری، سجاد آقایی، خسرو حیدری.


این چهره های جذاب، جوان، باتجربه و تیغ دار قرار است خط هجومی استقلال در لیگ و آسیا را بسازند. اما کار سخت با سرمربی است که از این جمع باید تنها 4 یا حداکثر 5 نفر را انتخاب کند که در این صورت حداقل 9 بازیکن که برای پر کردن یک نیمکت کافی اند بیرون خواهند نشست. در این جمع قاعدتا اولویت با حضور خارجی ها است چراکه هزینه بیشتری برای آنها شده و چه بسا مثلث هجومی استقلال را 3 بازیکن آفریقایی این تیم از نیجریه و آفریقای جنوبی تشکیل بدهند. البته هر 3 این بازیکنان در حال حاضر فرم بدنی ایده آلی ندارند و احتمالا فعلا فضا برای دیگران باز خواهد بود. ضمن اینکه طارق همام نیز مصدوم است و او نیز از این جنگ جهانی بیرون می ماند.(در این بین بازیکنان جوان تر و کم اسم تر فعلا پشت دست شفر باقی خواهند ماند و به واسطه جوانی فشاری به سرمربی استقلال تحمیل نمی کنند).

 


با این وصف استقلال در دیدار مقابل پیکان انتخاب های محدودتری دارد و با توجه به درخشش داریوش شجاعیان و ثبات فرشید اسماعیلی شفر تنها باید از بین مهاجمان و سایر هافبک ها دو بازیکن را به این دو اضافه کند که هنوز مشخص نیست کدام بازیکن آماده تر از دیگران است.


برای گادوین منشا که در پرسپولیس یک نیم فصل بی رقیب را سپری کرده و در هر شرایطی در ترکیب تیم حضور داشته است، حضور این تعداد رقیب درجه یک ترسناک خواهد بود. اما یقینا ویژگی هایی که این مهاجم سابق پرسپولیس دارد به کمکش خواهدآمد. البته منشا باید در استقلال کم حاشیه تر و سختگیر تر به خود باشد، والا موقعیت های مناسب پیش رو را از دست خواهد داد.


به نظر می رسد با توجه به حضور استقلال در لیگ قهرمانان و بازی با 3 تیم مدعی آسیایی شفر روی کیفیت های مختلف او حساب کرده است. منشا شوتزن، فضاساز و تکنیکی است و شکل بازی کردنش تیم را بالا نگه می دارد. البته هنوز کسی ندیده که ایسما هموطن منشا در چه فرمی است و قرار است با مدافعان پیش رو چه کند. شاید جنگ این دو نیجریه ای استقلال را تبدیل به هیجان انگیز ترین تیم نیم فصل دوم هم بکند.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: