آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8204 1394/12/09  


نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در بخش چهاردانگه


اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف و ولایی بخش چهاردانگه به علت شرکت بالای آنها در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نتایج انتخاب مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بخش چهاردانگه را به شرح ذیل اعلام کرد

اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف و ولایی بخش چهاردانگه به علت مشرکت بالای آنها در دهمین  دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نتایج انتخاب مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بخش چهاردانگه  را به شرح ذیل اعلام کرد: 

 

کل آرای مأخوذه ذر انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای، در حوزه انتخابیه بخش چهاردانگه  ۹۵۵۷ برگ  رأی می باشد که نتایج تفکیکی به تریتب آراء بدین شرح می باشد:

 

 علی بابایی کارنامی: ۴۵۵۰

 

علی اصغر یوسف نژاد: ۲۷۱۲

 

عالیه زمانی: ۲۳۶۷

 

منصور علی زارعی: ۱۷۷۷

 

کوروش یوسفی: ۱۴۹۵

 

محمد دامادی: ۱۰۹۱

 

عباسعلی ابراهیمی: ۴۴۵

 

محمد باقر پیشنمازی: ۲۰۱

 

 جعفری: ۱۱۷

 

محمد علی امیری: ۸۹

 

حمیرا حبیبیان: ۸۰

 

منیره کهنسال: ۶۱

 

عادل روحی: ۲۲

 

سعید مظفری: ۲۱

 

اسماعیل عنایتی:۱۰

 

اسحق مستشرق: ۷

 

فاطمه خدادادی: ۶

 

مرتضی عرب: ۴

 

مسعود حاجیان: ۱

 

یزدان گرجی: ۱

 

 در پایان بخشدار چهاردانگه، از تمام برگزار کنندگان انتخابات در بخش چهاردانگه، از نمایندگان فرماندار، اعضای هیئت اجرایی، هیئت نظارت، بازرسی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، رانندگان زحمت کش،دهیاران و شورای اسلامی روستاها و شهر، هیئت اجرای و نظارت بخش  به ویژه مردم خونگرم و همیشه در صحنه بخش چهاردانگه که یک بار دیگر در ۷ اسفند ۱۳۹۴ حماسه خلق کردند و نماد اتحاد و همدلی را به بهترین شکل ممکن نشان دادند،  تقدیر و تشکر نمود.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: