آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8110 1394/10/04  


نگاهی به نامزدهای ثبت نام شده مجلس درشرق مازندران


در ششمین روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس 4 نفر در حوزه شرق مازندران ثبت نام کردند که نخستین نفر در این روز حجت الاسلام ...

در ششمین روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس 4 نفر در حوزه شرق مازندران ثبت نام کردند که نخستین نفر در این روز حجت الاسلام علی اصغر رحمانی خلیلی دارای مدرک دکترای اقتصاد بین الملل متولد 1323 در خلیل شهر بهشهر و نماینده 3 دوره شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد؛ همچنین رحمانی خلیلی معروف به شیخ اصلاحات شرق مازندران روز گذشته به عنوان کاندید در مجلس خبرگان رهبری نیز ثبت نام کرد.

دومین کاندیدا رمضانعلی مهتابی متولد 1344 در شهرستان بهشهر و کارشناس ارشد گیاه شناسی از نخبگان برتر کشور که مدیر کلی پژوهشی دخانیات ایران را در کارنامه خود دارد، امروز در فرمانداری بهشهر حاضر شد و ثبت نام کرد. وی در جمع خبرنگاران خود را اصلاح طلب معرفی کرد.

سومین نفر حجت الاسلام کاظمعلی حسینی متولد 1349 در شهرستان نکا و دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق که کارشناس امور قرآنی زندان گرگان و اوقاف بندر گز بوده است به عنوان کاندیدا در حوزه انتخابیه شرق مازندران در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد و خود را با گرایش سیاسی مستقل و پیرو منویات ولی فقیه مقام معظم رهبری به اصحاب رسانه معرفی کرد.

چهارمین نفری که امروز در فرمانداری بهشهر حاضر شد وحید رحمانی خلیلی متولد 1347 در شهرستان بهشهر دانشجوی ترم آخر دکترای ادبیات فارسی که با مدرک کارشناسی ارشد این رشته به عنوان کاندید در حوزه شرق مازندران ثبت نام کرد و در جمع خبرنگاران گفت صراحتا اعلام می کنم که اصلاح طلب هستم.

روز چهارشنبه نیز نیز در پنجمین روز ثبت نام سید مهران کریمی گرجی متولد 1351 و دارای مدرک لیسانس با امتیاز جانبازی به عنوان کاندید شرق مازندران در وزارت کشور تهران ثبت نام کرد و همچنین روح اله باقری مجد متولد 1364 و دارای مدرک کارشناسی ارشد با 30 سال سن به عنوان جوان ترین کاندید شرق مازندران در وزارت کشور تهران ثبت نام کرد.

سید احمد میری قلعه سری متولد 1350 در شهرستان نکا و دانشجوی دکترای مدیریت استراتژیک که مدیر توسعه راهبردی صنعت مازندران و عضو انجمن مدیریت راهبردی کشور است با ارائه مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی در فرمانداری بهشهر به عنوان کاندید شرق مازندران ثبت نام کرد. وی خود را با گرایش سیاسی مستقل و اعتدال گرا معرفی کرد.

همچنین عابد تقوی متولد 1361 در شهرستان نکا و دارای مدرک دکترای باستان شناسی اسلامی که عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران نیز می باشد بعنوان کاندید نمایندگی مجلس شرق مازندران در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد و خود را اعتدال گرای گرایش به اصلاحات و اهل اجماع معرفی کرد./ ایسنا

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: