آخرین عناوین

جولان مسافران بدون ماسک در بازارچه‌های محلی مازندران
برگشت محدودیت‌های کرونایی به مازندران
موفقیت در بازارهای جهانی در گرو پیوست های فرهنگی و پژوهشی است
مسئولیت پروتکل شکنی بر عهده دستگاه‌های ناظر است
دهیاران از تعرض به منابع طبیعی در روستاها جلوگیری کنند
همه باید در چارچوب فعالیت‌های قانونی کار کرد
کاهش تلفات جاده‌ای در استان یک تکلیف جدی و لازم الاجرا است
پلمب خانه‌های غیرمجاز در سمنان که به مسافران اقامت می‌دهند
گازدار شدن مناطق بالادست تنکابن تا سال ۱۴۰۰
باید از قاطعانه‌ترین راه را برای شناخت خدا استفاده کنیم
مراجعه روزانه ۷۰ بیمار کرونایی به بیمارستان‌های گیلان
فرسودگی ماشین‌آلات صنایع مانع بزرگ جهش تولید
دهیاران از تعرض به منابع طبیعی در روستاها جلوگیری کنند
همه باید در چارچوب فعالیت‌های قانونی کار کرد
آغاز برداشت هندوانه با ارزش بیش از ۵۰ میلیارد تومان در چاف لنگرود
امدادرسانی به ۷۰۵ نفر حادثه دیده در سه ماهه نخست سالجاری
اگر در گیلان سد نسازیم ، به آیندگان بدهکاریم
کشف سرقت اطلاعات بانکی در عباس‌آباد
اشیای عتیقه پیش از اسلام در محمودآباد کشف و ضبط شد
۶ شهر مازندران در وضعیت قرمز و نارنجی شیوع کرونا
کد خبر: 8110 1394/10/04  


نگاهی به نامزدهای ثبت نام شده مجلس درشرق مازندران


در ششمین روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس 4 نفر در حوزه شرق مازندران ثبت نام کردند که نخستین نفر در این روز حجت الاسلام ...

در ششمین روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس 4 نفر در حوزه شرق مازندران ثبت نام کردند که نخستین نفر در این روز حجت الاسلام علی اصغر رحمانی خلیلی دارای مدرک دکترای اقتصاد بین الملل متولد 1323 در خلیل شهر بهشهر و نماینده 3 دوره شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد؛ همچنین رحمانی خلیلی معروف به شیخ اصلاحات شرق مازندران روز گذشته به عنوان کاندید در مجلس خبرگان رهبری نیز ثبت نام کرد.

دومین کاندیدا رمضانعلی مهتابی متولد 1344 در شهرستان بهشهر و کارشناس ارشد گیاه شناسی از نخبگان برتر کشور که مدیر کلی پژوهشی دخانیات ایران را در کارنامه خود دارد، امروز در فرمانداری بهشهر حاضر شد و ثبت نام کرد. وی در جمع خبرنگاران خود را اصلاح طلب معرفی کرد.

سومین نفر حجت الاسلام کاظمعلی حسینی متولد 1349 در شهرستان نکا و دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق که کارشناس امور قرآنی زندان گرگان و اوقاف بندر گز بوده است به عنوان کاندیدا در حوزه انتخابیه شرق مازندران در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد و خود را با گرایش سیاسی مستقل و پیرو منویات ولی فقیه مقام معظم رهبری به اصحاب رسانه معرفی کرد.

چهارمین نفری که امروز در فرمانداری بهشهر حاضر شد وحید رحمانی خلیلی متولد 1347 در شهرستان بهشهر دانشجوی ترم آخر دکترای ادبیات فارسی که با مدرک کارشناسی ارشد این رشته به عنوان کاندید در حوزه شرق مازندران ثبت نام کرد و در جمع خبرنگاران گفت صراحتا اعلام می کنم که اصلاح طلب هستم.

روز چهارشنبه نیز نیز در پنجمین روز ثبت نام سید مهران کریمی گرجی متولد 1351 و دارای مدرک لیسانس با امتیاز جانبازی به عنوان کاندید شرق مازندران در وزارت کشور تهران ثبت نام کرد و همچنین روح اله باقری مجد متولد 1364 و دارای مدرک کارشناسی ارشد با 30 سال سن به عنوان جوان ترین کاندید شرق مازندران در وزارت کشور تهران ثبت نام کرد.

سید احمد میری قلعه سری متولد 1350 در شهرستان نکا و دانشجوی دکترای مدیریت استراتژیک که مدیر توسعه راهبردی صنعت مازندران و عضو انجمن مدیریت راهبردی کشور است با ارائه مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی در فرمانداری بهشهر به عنوان کاندید شرق مازندران ثبت نام کرد. وی خود را با گرایش سیاسی مستقل و اعتدال گرا معرفی کرد.

همچنین عابد تقوی متولد 1361 در شهرستان نکا و دارای مدرک دکترای باستان شناسی اسلامی که عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران نیز می باشد بعنوان کاندید نمایندگی مجلس شرق مازندران در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد و خود را اعتدال گرای گرایش به اصلاحات و اهل اجماع معرفی کرد./ ایسنا

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: