آخرین عناوین

خبرنگاران باید انتظارات خود را به مدیران بیان کنند
آغاز طرح های نوروزی پلیس مازندران
مجریان انتخابات موظف به اجرای قانون هستند.
بازگشت دانشگاههای علمی و کاربردی به ریل اصلی در دولت یازدهم
درآمد 31 میلیارد تومانی صید ماهیان استخوانی در مازندران
کشف 3 پرونده فساد اقتصادی در دستگاه‌های اجرایی مازندران
کاندیداها از تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی خودداری کنند
دفاتر نظارت بر انتخابات در ۲۲ شهرستان مازندران فعال شد
صیانت از نهاد مقدس شورای نگهبان امری ضروری است
۳۰۰ پروژه فرهنگی نیمه کاره است/سیاست شفاف ارشاد درباره رسانه ها
تعالی آموزش و پرورش نیازمند نگاه ملی است
۱۰۰ میلیارد تومان برای رونق بخشی به تولید در غرب مازندران صرف شد
مرکز توان افزایی امداد و نجات در آمل افتتاح می شود
۱۰۰ میلیارد تومان برای رونق بخشی به تولید در غرب مازندران صرف شد
طرح بانکداری اسلامی تا سه ماه آینده به مجلس ارائه می شود
مازندران میزبان جشنواره ملی سیاه بازی می شود
جزئیات دستگیری دهیار و ۵ نفر از اعضای شورای منطقه کلاکسر آمل به‌اتهام اختلاس و اخذ رشوه
مربیان پرورشی مدارس استان مازندران ساماندهی می‌شود
پروژه‌های نیمه تمام عمرانی مازندران تکمیل می‌شود
منش پهلوانی بین ورزشکاران استان مازندران تقویت شود
کد خبر: 8110 1394/10/04  


نگاهی به نامزدهای ثبت نام شده مجلس درشرق مازندران


در ششمین روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس 4 نفر در حوزه شرق مازندران ثبت نام کردند که نخستین نفر در این روز حجت الاسلام ...

در ششمین روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس 4 نفر در حوزه شرق مازندران ثبت نام کردند که نخستین نفر در این روز حجت الاسلام علی اصغر رحمانی خلیلی دارای مدرک دکترای اقتصاد بین الملل متولد 1323 در خلیل شهر بهشهر و نماینده 3 دوره شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد؛ همچنین رحمانی خلیلی معروف به شیخ اصلاحات شرق مازندران روز گذشته به عنوان کاندید در مجلس خبرگان رهبری نیز ثبت نام کرد.

دومین کاندیدا رمضانعلی مهتابی متولد 1344 در شهرستان بهشهر و کارشناس ارشد گیاه شناسی از نخبگان برتر کشور که مدیر کلی پژوهشی دخانیات ایران را در کارنامه خود دارد، امروز در فرمانداری بهشهر حاضر شد و ثبت نام کرد. وی در جمع خبرنگاران خود را اصلاح طلب معرفی کرد.

سومین نفر حجت الاسلام کاظمعلی حسینی متولد 1349 در شهرستان نکا و دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق که کارشناس امور قرآنی زندان گرگان و اوقاف بندر گز بوده است به عنوان کاندیدا در حوزه انتخابیه شرق مازندران در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد و خود را با گرایش سیاسی مستقل و پیرو منویات ولی فقیه مقام معظم رهبری به اصحاب رسانه معرفی کرد.

چهارمین نفری که امروز در فرمانداری بهشهر حاضر شد وحید رحمانی خلیلی متولد 1347 در شهرستان بهشهر دانشجوی ترم آخر دکترای ادبیات فارسی که با مدرک کارشناسی ارشد این رشته به عنوان کاندید در حوزه شرق مازندران ثبت نام کرد و در جمع خبرنگاران گفت صراحتا اعلام می کنم که اصلاح طلب هستم.

روز چهارشنبه نیز نیز در پنجمین روز ثبت نام سید مهران کریمی گرجی متولد 1351 و دارای مدرک لیسانس با امتیاز جانبازی به عنوان کاندید شرق مازندران در وزارت کشور تهران ثبت نام کرد و همچنین روح اله باقری مجد متولد 1364 و دارای مدرک کارشناسی ارشد با 30 سال سن به عنوان جوان ترین کاندید شرق مازندران در وزارت کشور تهران ثبت نام کرد.

سید احمد میری قلعه سری متولد 1350 در شهرستان نکا و دانشجوی دکترای مدیریت استراتژیک که مدیر توسعه راهبردی صنعت مازندران و عضو انجمن مدیریت راهبردی کشور است با ارائه مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی در فرمانداری بهشهر به عنوان کاندید شرق مازندران ثبت نام کرد. وی خود را با گرایش سیاسی مستقل و اعتدال گرا معرفی کرد.

همچنین عابد تقوی متولد 1361 در شهرستان نکا و دارای مدرک دکترای باستان شناسی اسلامی که عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران نیز می باشد بعنوان کاندید نمایندگی مجلس شرق مازندران در فرمانداری بهشهر ثبت نام کرد و خود را اعتدال گرای گرایش به اصلاحات و اهل اجماع معرفی کرد./ ایسنا

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: