آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8085 1394/09/28  


مدیران حق تبلیغات انتخاباتی را ندارند


فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: مدیران شهرستان حق تبلیغات واستفاده از امکانات دولتی را در انتخابات آتی را ندارند.

یحیی یوسف پورشامگاه گذشته در نشست خبری فرماندار که در سالن جلسات فرمانداری محمودآباد برگزار شد،حضور رسانه در جهت شفاف سازی وآگاهی بخشی را ضروری خواند و اظهار داشت:شعار دولت تدبیر وامید عدالت محوری وامانت داری در رای مردم است وهمکاران نظارتی ما در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.

وی ادامه داد:بهترین هدیه به مردم بی طرفانه عمل کردن ، شفافیت وصداقت در آراء و ایجاد بستر مناسب برای حضور پرشور خواهد بود.

یوسف پور با اشاره به ظرفیت بسیاری بالایی محمودآباد در حوزه گردشگری ، افزود: بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران فراهم شده است.

وی یادآور شد: ورزش های آبی ساحلی می تواند راه را برای حضور گردشگران وسرمایه گذاران فراهم کند وتمام حمایت لازم در جهت تحقق این مهم انجام خواهد گرفت.

فرماندار محمودآباد تصریح کرد:جذب وپایداری سرمایه گذاران ، نیازمند همکاری وهمدلی دستگاه های متولی شهرستان به خصوص شهرداری وشورای شهر است.

وی با اشاره به اینکه نگاه به محمودآباد باید ملی باشد نه محلی ، گفت:فضای شهرستان گنجایش بار ترافیکی وخدمات دهی را به گردشگران در فصل تعطیلات ندارد.

وی زباله را معضل بزرگ مازندران عنوان کرد وادامه داد: شهرستان ساحلی محمودآباد نیز ازاین موضوع مستثنی نیست ومرتفع نمودن این موضوع در گرو حضور وحمایت دولت است .

یوسف پور مدیریت پسماند را ضروری خواند وگفت:عدم مدیریت پسماند، آسیب به محیط زیست و در دراز مدت آسیب منابع آبی را در پی خواهد داشت که امیدواریم با نگاه ویژه استانی وملی به این معضل وارائه تسهیلات ارزان به سرمایه گذاران بخش خصوصی این موضوع نیز حل شود.

نماینده عالی دولت در محمودآباد ،توجه به طرح های دریا را مهم ارزیابی کرد و افزود: بررسی ورفع مشکلات طرح ها وسالمسازی دریا در دستور کار قرار دارد

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های امدادی وخدماتی در جهت ارائه خدمات به گردشگران حضور مستمر خواهند داشت.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: