آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8083 1394/09/28  


اعضای هیات اجرایی انتخابات شهرستان بابلسر مشخص شدند


فرماندار بابلسر در جلسه انتخاب پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه همه ناظران ومجریان انتخابات فراهم کردن شرایط یکسان، عادلانه و قانونمند برای همه نامزدها در انتخابات است

به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر ؛سید علی اسد رئیس حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار شب گذشته در جلسه معتمدین هیات اجرای انتخابات مجلس خبرگان در شهرستان بابلسر اظهار کرد: مهمترین وظیفه اعضای هیات اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اجرای دقیق قانون وآیین نامه برگزاری انتخابات  و رعایت اصل امانتداری در هفتم اسفندماه امسال است.

وی افزود: معتمدین هیات اجرایی از افراد مورد اعتماد، مومن، ومورد وثوق مردم هستند که با نظارت اعضای هیات نظارت شورای نگهبان شهرستان انتخاب شده اند.

اسد ادامه داد: هدف اصلی از دعوت از این 30 نفر معتمد انتخاب هشت نفر از میان خود آنان برای عضویت درهیات اجرایی انتخابات است که بر اساس قانون مهمترین وتنهاترین وظیفه هیات اجرایی انتخابات رعایت کامل بی طرفی،امانتداری، اجرای دقیق قانون انتخابات وبرگزاری با شکوه وسالم انتخابات است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: رای مردم حق الناس است و این امانتی گرانیها و سنگین است که با تلاش و برنامه ریزی  و تصمیمات هیات اجرایی و نظارت به سرمنزل مقصود می رسد.

رئیس حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار اذعان داشت: انتظار مردم و افکار عمومی و قانون امانتداری است ،امیدواریم با همدلی وهمراهی واجرای دقیق به وظایف قانونی زمینه برای برگزاری انتخاباتی سالم، پر شور وبا نشاط با حضور حداکثری مردم فراهم شود.

اسد با بیان اینکه با برگزاری انتخابات شاهد حضور و افتخار دیگری برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم گفت:وظیفه همه ناظران ومجریان انتخابات فراهم کردن شرایط یکسان، عادلانه و قانونمند برای همه نامزدها در انتخابات است.

وی گفت: برگزاری انتخابات با شکوه وحضور حداکثری مردم باعث استحکام بیشترنظام مقدس اسلامی، امید، توسعه وپیشرفت کشور و ناامیدی دشمنان خارجی واستکبار خواهد شد.

در ادامه جلسه پس از رای گیری از بین 30 نفر معتمدین شهرستان بابلسر به ترتیب آرا حجت الاسلام میثم سیدی،احمدرضامهاجرنژاد،نصراله نصرالهی،محمد هاشمیان،شعبان پور رمضان،فرهاد گردان، زعفر آقاجانی،سید رضا حبیب اله پور به عنوان هشت نفر معتمد هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درشهرستان شهرستان انتخاب شدند

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: