آخرین عناوین

صادرات گل به خارج از کشور
توزع 500سبد کالا در عباس آباد
عرضه ۱۵۰ تن مرغ با قیمت مصوب در بازار مازندران
مازندران بیشترین بیمه شده فعالان قرآنی را دارد
ثبت نام ۸ هزار نفر درسامانه کارا برای گرفتن تسهیلات روستایی
کمیته امداد آماده جمع آوری زکات فطریه
نجات 214 غریق دریای خزر در مدت 20 روز
محدودیت تردد در جاده‌های مازندران
طرح ضربتی بازرسی از واحدهای صنفی مازندران اجرایی شد
کارگاه‌های معدنی ناایمن در مازندران تعطیل شد
فرمانداران استان مازندران از گرایشات مختلف سیاسی برای توسعه مناطق استفاده کنند
نظام دامپزشکی مازندران به موقع پاسخگوی متقاضیان باشد
نظارت بر عملکرد شهرداری مهمتر از ایجاد شهرداری نواحی است
دیوسالار به نساجی پیوست
پرحاشیه‌ترین تمرین جام‌جهانی با حضور مسی و دوستان
رونالدو را تشویق نکنید، حتی شما!
زمین لرزه بازیکنان اسپورتینگ در اردوی پرتغال
مهاجم سایپا دو ساله تمدید کرد
بوندسلیگا به کی‌روش مدیون است !
گلر ملوان به نساجی پیوست
کد خبر: 8082 1394/09/28  


مصوبات ستاد تسهیل دردی از تولید دوا نمی کند


رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران بابیان اینکه مصوبات ستاد تسهیل دردی را از تولید دوا نمی‌کند پیشنهاد داد تا بدهی‌های بانکی بخش تولید تنفس داده شود.

سید عبدالوهاب سهل‌آبادی صبح پنجشنبه در جلسه با هیئت‌مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران بابیان اینکه خانه صنعت اصفهان با همکاری اتاق اصفهان عارضه‌یابی از موانع و معضلات صنعت تولید انجام داده که به نتایج خوبی دست‌یافته است، افزود: در همین راستا ایجاد کلینیک‌های تخصصی را با اختیارات لازم و کافی درخواست کردیم.

سهل‌آبادی افزود: مصوبات ستاد تسهیل نیز چندان دردی را دوا نمی‌کند و برای رفع مشکلات بانکی به دولت پیشنهاد کردیم که بدهی‌های بانکی را تنفس واقعی بدهند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران بابیان اینکه شبکه توزیع کالا عملاً در اختیار تولید نیست بلکه بیشتر در اختیار توزیع کالاهای وارداتی و خارجی است، تصریح کرد: راه به‌جایی نمی‌بریم تا اینکه دست در دست هم دهیم و با ایجاد وحدت رویه همه تشکل‌ها، فکری به حال خودمان کنیم و راهکارهای لازم را پیگیری کنیم که یکی از این راه‌ها تأسیس مجمع تشکل‌های استانی است.

سهل‌آبادی اظهار کرد: خانه‌های صنعت، معدن و انجمن‌های تخصصی آن می‌توانند بازوان قوی و چراغ راه سازمان‌ها و تشکل‌ها ازجمله اتاق بازرگانی باشند.

وی گفت:؛ خانه ایران در خیلی از جلسات و کارگروه‌های مهم کشوری حضور فعالی دارد، بنابراین انتظار داریم مشکلات تولید استان‌ها به ما منعکس شود.

سهل‌آبادی با اشاره به اینکه تولیدات در کارخانه‌ها انبارشده است عنوان کرد: نیازمند بازار داخلی و جهانی هستیم. همه موانع به دست دولتمردان حل‌شدنی نیست بلکه خود مدیران و صاحبان واحدهای صنعتی و معدنی نیز بایستی با ایجاد واحد تحقیق و توسعه به دنبال دانش و فنّاوری، نوسازی، تنوع‌بخشی و کیفی کردن تولیداتشان باشند و در رابطه جدیدی را برای ارتباط جدی و همه‌جانبه صنعت و دانشگاه تعریف کنیم.

سهل‌آبادی گفت: رکود هرروز عمیق‌تر می‌شود بنابراین شعار دادن بس است و باید وارد عرصه اجرا شویم و برگزاری جلسات را کمتر کنیم و به مصوبات جلسات، کمیته‌ها و کارگروه‌ها نیز ضمانت اجرایی ببخشیم وگرنه مشکلات همچنان پابرجا خواهند بود.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: