آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8049 1394/09/20  


سومین جسد مفقودان حادثه محور هراز پیدا شد


رئیس اداره جمعیت هلال‌احمر آمل از کشف سومین جسد مفقودی زائر کربلا سقوط مینی‌بوس به محور هراز در هشتمین روز از حادثه خبر داد

مشید نیکزاد با بیان اینکه بنا به دستور استاندار مازندران طی دو روز گذشته بر افزایش تعداد نیروهای تخصص با تجهیزات مجهز و سگ‌های زنده‌یاب از سازمان‌های استان و شهرستان دور عملیات پنجم برای یافتن مفقودان جدی‌تر در دستور کار قرار گرفت،  اظهار داشت: دو روز گذشته نیروهای امدادی، آتش‌نشانی، بخشداری لاریجان، انتظامی به همراه فرمانداری ویژه آمل با وجود بارش برف و طغیان رودخانه موفق به کشف دومین پیکر مفقودی از روستای جزین در بین صخره‌های منطقه قلابن شدند.

وی ادامه داد: در ادامه این عملیات با کمک همین تعداد نیروها و تجهیزات تجسس برای یافتن دو جسد دیگر دیروز از صبح زود دستور کار قرار گرفت.

نیکزاد افزود: امروز نیز این عملیات از صبح از سر گرفته شد که نتیجه این جستجو منجر به یافتن سومین پیکر مفقودی زائر کربلا از سقوط مینی‌بوس شد.

این مسئول با بیان اینکه جسد مرتضی کاظمی فرد 45 ساله از روستای جزین فریدونکنار در بین صخره سنگی منطقه قلابن در 5 کیلومتری سقوط مینی‌بوس پیدا شد، یادآور شد: پیکر این جان‌باخته به دلیل موقعیت سخت و دشوار با کمک نجات‌گران به‌وسیله ترویل و کارگاه بسته بیرون کشیده شد.

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات تجسس 10 تیم هلال‌احمر همراهی کردند که دیگر نیروهای آتش‌نشانی، انتظامی و بخشداری لاریجان نیز کمک‌رسان این نیروها بودند.

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: