آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8030 1394/08/27  


پنجمین همایش سراسری طب و قضا در ساری آغاز بکار کرد


همايش طب و قضا باهدف تعامل بیشتر بین پزشکان قانونی و قضات با حضور رئیس قوه قضاییه در ساری آغاز بکار کرد

به گزارش شمال امروز در این همایش دوروزه که از صبح چهارشنبه در پلاژ مجتمع فرهنگی قوه قضاییه آغاز بکار کرد، کارشناسان، مدیران کل پزشکی قانونی استان‌ها و جمعی از دانشگاهیان حضور دارند.
علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران افزود: این همایش سراسری باهدف تعامل بیشتر بین پزشکان و قضات برای خدمت‌رسانی بهتر محسوس‌تر با محوریت بررسی قانون مجازات اسلامی در حال برگزاری است.

وی بیان داشت: این همایش با سخنرانی رئیس قوه قضاییه و حضور روسای دادگستری‌ها و دادستان‌های سراسر کشور، مدیران پزشکی قانونی استان‌ها، وکلا و حقوقدانان در مجتمع رفاهی قوه قضاییه در شهرستان ساری در حال برگزاری است.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به اینکه اجرای موفق چهار دوره همایش طب و قضا موجب شد تا رئیس قوه قضائیه با برگزاری پنجمین همایش موافقت کند، تصریح کرد: موضوع اصلی پنجمین همایش طب و قضا قانون مجازات اسلامی از منظر پزشکی قانونی است که با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه فقه و پزشکی موردبررسی قرار خواهد گرفت.

وی بیان داشت: ارزیابی دیدگاه مقنن در قبال جنایت بر منافع، واکاوی دیدگاه متقن در قبال صدمات وارد بر اعضا و چالش‌های روان‌پزشکی در قانون مجازات اسلامی از محورهای بررسی این موضوع است.

نقص زیبایی، اختلال عملکرد جنسی، بی‌اختیاری ادراری و مدفوعی، مفهوم عضو و مصادیق آن، اعضای داخلی و ظاهری مفهوم و معیارهای رشد جزایی، مصرف مواد روان‌گردان و مسئولیت کیفری، نگهداری بزهکاران دارای اختلال روانی و زوال یا نقصان عقل هم از زیرمجموعه‌های محورهای همایش پنجم است

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: