آخرین عناوین

تعریض جاده اسبدوانی، مطالبه جدّی مردم گنبدکاووس
روایت جوانی که از یک کندو به 100 کندو رسید
بانوان و سنگری در میدان همدلی مؤمنانه
بی‌توجهی به طبیعت و تهدیدات رانش زمین در مازندران
از کمک دولتی‌ها تا جوشش خیریه‌ها
قاچاق سم مهلک جهش تولید در سمنان
۳۰۰۰ خانواده گلستانی تحت حمایت موقت کمیته امداد قرار گرفتند
فرمانداری‌های شهرستان‌ها همچنان در آماده باش بمانند
مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
نمازگزاران دستورالعمل های پیشگیری از کرونا را رعایت کنند
افراد شایسته باید در آموزش و پرورش فعالیت کنند
مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه فرصت دارند
گلستانی‌ها در فروش سهام عدالت عجله نکنند
پیام جمعه در گیلان مجازی برگزار شد
خطیب جمعه رضوانشهر : حقوق کارگران را رعایت کنید
برنامه جامع گردشگری برای دوران پساکرونا تدوین می‌شود
زلزله دماوند آسیبی به آثار تاریخی مازندران وارد نکرد
۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتنداسماعیل غنیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع ۲ هزار و ۶۵۹ اشتغال‌یافته توسط مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ۸۵۰ نفر زن و یک‌هزار و ۸۰۹ نفر مرد بودند. وی ادامه داد: از ۲ هزار و ۶۵۹ به کار گمارده در استان سمنان سال گذشته یک هزارو ۶۰۵ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم و یک هزار و ۵۴ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. وی بیان کرد: براساس آمار ۶۰ درصد افرادی که سال گذشته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند دارای مدرک دپیلم و زیر دیپلم و ۴۰ درصد داری مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ خاطرنشان کرد: از ۸۵۰ زن اشتغال‌یافته در استان سمنان در سال گذشته، ۴۸۵ نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۶۵ نفر فوق دیپلم و بالاتر بودند. غنیان تصریح کرد: از یک هزار و ۸۰۹ مرد اشتغال‌یافته از طریق مراکز کاریابی استان سمنان در سال گذشته ، یک هزار و ۱۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم و دیپلم و ۶۸۹ نفر دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر بودند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ اظهار داشت: اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در اولویت کار و برنامه‌ریزی‌های کلان اقتصادی است و این راهبرد مهم با جدیت توسط مسوولان پیگیری می‌شود. در استان سمنان ۱۶ مرکز کاریابی غیر دولتی زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال است که این اداره کل در قالب کمیته‌ای مراکزکاریابی را کنترل و پایش می کند. ۲۶۵۹ نفر از طریق مراکز کاریابی استان سمنان اشتغال یافتند
بیمارستان‌ها با اختصاص بخش کرونا به روال عادی بازگردند
کد خبر: 8433 1397/03/22  


بودجه مازندران ۱۴۶ میلیارد تومان کاهش یافته است
کارشناس سازمان برنامه‌وبودجه مازندران از کاهش ۱۴۶ میلیارد تومانی بودجه استان نسبت به سال گذشته خبرداد.

به گزارش شمال امروز خدیجه صالحی ظهر سه شنبه در اولین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جویبار با اعلام اینکه اعتبار سال گذشته استان مازندران ۸۶۱میلیارد تومان بوده است گفت: این اعتبار درسالجاری با کاهش ۱۴۶ میلیارد تومانی به ۷۱۴ میلیارد تومان رسیده است.

وی بابیان اینکه سال گذشته اعتبار این شهرستان ۱۶ میلیارد تومان بوده است افزود: از این اعتبار تنها ۵۷ درصد آن مبلغ ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تخصیص پیدا کرد و امسال نیز اعتبار در نظر گرفته‌شده برای جویبار ۹ میلیارد تومان است.

صالحی بیان کرد: سال گذشته از ۱۵۳ پروژه فقط ۵۳ درصد آن تکمیل‌شده و نیمی از آن به دلیل کمبود اعتبار نیمه‌کاره باقی‌مانده است.

وی اولویت تخصیص اعتبار به طرح‌ها را مربوط به پروژه‌های نیمه‌تمام بیان کرد و گفت: برای اجرای پروژه‌ها بااعتباری بیش از دو میلیارد تومان نیاز به مجوزهای استانی است.

رجبعلی وهابی فرماندار جویبار در این نشست مهم‌ترین مشکلات شهرستان را مسئله آب و راه بیان کرد و گفت: امیدواریم با کاهش اعتباری که درسالجاری داریم ، بتوانیم پروژه‌های نیمه‌تمام را تکمیل و مشکلات شهرستان را برطرف کنیم

ایمیل مستقیم

info@shomaleemrooz.ir

نظرات خوانندگان

شماره پیامک:

 


ارسال نظر:

نام: پست الکترونیکی:

متن پیام: